4 sprawdzone sposoby, jak zapłacić za ksero jeszcze mniej

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


 
Chcesz skserować grubą książkę? A może musisz powielić dużo materiałów przeznaczonych dla firmy? W takim przypadku przygotuj się na większy wydatek. Jeżeli szukasz oszczędności, sprawdź nasze 4 sposoby na to, aby zapłacić za ksero jeszcze mniej.
 
Ceny za jedną stronę ksero czarno-białego wynoszą zwykle od około 5 do 30 groszy. Gdy wobec tego masz do skserowania kilkaset stron, różnica może być dość duża. Jest jednak szereg pomysłów na to, aby zapłacić za usługi jeszcze mniej.
 

Wyszukaj najtańsze ksero w okolicy

Gdy nie masz żadnego zarekomendowanego punktu ksero z najniższymi cenami, adresy znajdziesz w internecie. Po prostu wpisz do wyszukiwarki internetowej słowa „ksero warszawa Mokotów”, aby zobaczyć, gdzie możesz się wybrać. Wiele punktów ksero ma na swoich stronach także zaprezentowane cenniki, dlatego też możesz porównać ze sobą koszty i dowiedzieć się, gdzie zapłacisz najmniej.
 

Skorzystaj z promocji – więcej stron, niższa cena

Większość punktów kserograficznych oferuje swoim klientom promocję polegającą na niższej cenie przy kserowaniu większej liczby stron. Gdy wobec tego masz do powielenia kilkaset stron, wtedy możesz zapłacić nawet o połowę mniej niż przy mniejszej liczbie. Sprawdź jednak, czy promocja ta odnosi się do każdej usługi – w niektórych punktach dotyczy ona tylko kserowania luźnych kartek, a nie książek.
 

Wyszukaj punkt, w którym skserujesz dokumenty samodzielnie

W wybranych punktach ksero można zapłacić również mniej wtedy, gdy powieli się dokumenty czy książki samodzielnie. Jeżeli wobec tego wiesz, jak to zrobić, wtedy możesz zaoszczędzić nawet po kilka groszy na jednej kopii. Kserowanie nie jest trudne, dlatego nawet jeżeli nie masz w tym doświadczenia, warto spróbować.
 

Skorzystaj ze zniżek studenckich

Jako student, po okazaniu legitymacji studenckiej, w wielu punktach można uzyskać dodatkowe rabaty. Gdy jesteś studentem, wybieraj takie ksero, gdzie możesz skorzystać z promocji. Gdy jednak nie, być może masz jakiegoś znajomego studenta, który będzie mógł zlecić za ciebie skserowanie dokumentów?
 
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Zobacz również

Powiązane wpisy

Menu